W miniony piątek, 22 maja, w Centrum Akcji Katolickiej (51st Street, między 11. a 12. ulicą, numer 815) odbyła się ceremonia zakończenia roku szkolnego 2025/26 w trybie stacjonarnym.
Podano jedzenie i napoje, a po południu pożegnaliśmy nauczycielkę ORPEG, Hannę Jastrzębską.
Rok szkolny 2026/27 dla przedszkolaków i uczniów szkół średnich rozpocznie się we wrześniu.
Zajęcia online będą kontynuowane zgodnie z harmonogramem ustalonym na ten rok.
W sprawie zajęć i innych spraw prosimy o kontakt pod adresem contacto@circulopolones.com.ar.